Новини

У школах Дніпропетровщини з 1 вересня працюватимуть 123 інспектори безпеки

У закладах освіти Дніпропетровщини з 1 вересня працюватимуть 123 інспектори Служби освітньої безпеки.

196Переглядів

49 офіцерів Служби освітньої безпеки працюватимуть у школах Дніпра Дніпрі, ще 74 – в районах області. Вони координуватимуть заходи безпеки.

Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.

“Завдання поліцейських Служби освітньої безпеки – це щоденне забезпечення порядку і безпеки в закладах освіти, проведення профілактичної та просвітницької роботи з дітьми, координація заходів безпеки та підтримка педагогів і батьків у створенні безпечного освітнього середовища”, – повідомили в поліції.

Минулого навчального року інспектори СОБ в регіоні провели понад 10 тисяч профілактичних заходів та майже 9 тисяч евакуацій, припинили 140 правопорушень.

Раніше “Особи” також писали: “Близько 5 тисяч порцій щотижня: у Дніпрі благодійники годують нужденних гарячими обідами”.

Залишити відповідь