Новини

У Синельниковому жінка вдарила ножем родича: чоловік помер у лікарні

У Синельниковому жінка вбила родича.

295Переглядів

У п’ятницю, 6 грудня, о 18:20 у будинку між родичами виник конфлікт. Жінка розлютилася на чоловіка та вдарила його ножем. Він помер у лікарні.

Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.

“Правоохоронці Синельниківського районного управління поліції встановили, що між родичами періодично виникали конфлікти, але цього разу чергове непорозуміння закінчилось вбивством”, – повідомили в поліції.

Кухонний ніж правоохоронці вилучили та направили на експертизу. Жінку затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Їй повідомили про підозру за ч. 1 ст. 115 (вбивство) Кримінального кодексу України.

За вчинений злочин затриманій загрожує до 15 років позбавлення волі. Триває слідство.

Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі на пожежі загинув чоловік”.

Залишити відповідь