Новини

Уряд виділив кошти на водозабезпечення Нікопольського району

Мешканці Нікопольського району місяцями сидять без води. Можливо 64,8 млн грн з бюджету держави зможуть вирішити їх проблему.

184Переглядів

Кабінет Міністрів України виділив 64,864 млн гривень для підтримки водопостачання та водовідведення у Нікопольському районі.

Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

За його словами, фінансова підтримка спрямована на умовах повернення з резервного фонду державного бюджету для забезпечення стабільної роботи підприємств, які займаються централізованим водопостачанням та водовідведенням в умовах воєнного стану.

Зокрема, кошти підуть на проведення розрахунків за надані Регіональним офісом водних ресурсів у Дніпропетровській області послуги, повʼязані з подачею води з використанням гідротехнічних споруд, а саме:

  •  27,016 млн грн – комунальному підприємству «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства Марганецької міської ради».
  •  26,556 млн грн – міському комунальному підприємству «Покровське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства».
  •  11,292 млн грн – комунальному підприємству «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства Нікопольської міської ради».

Лукашук подякував Президенту, Кабміну, віцепремʼєр-міністру з відновлення України Олексію Кулебі та Дніпропетровській обласній військовій адміністрації за сприяння у вирішенні проблем водопостачання у Нікопольському районі.

Люди під дописом скаржаться на багатомісячну відсутність води і не дуже вірять, що ситуація виправиться.

Раніше “Особи” повідомляли: У Томаківці на Дніпропетровщині два місяці повністю відсутнє водопостачання.

Залишити відповідь