Новини

В області через російські атаки поранені четверо людей

Під ударами були три райони області: Нікопольський, Криворізький і Павлоградський. Серед поранених – дитина.

127Переглядів

У Дніпропетровській області протягом дня 14 травня та ночі на 15 травня росіяни атакували кілька районів артилерією та безпілотниками. Четверо людей дістали поранень, серед них – 12-річний хлопчик.

Про це повідомила в ТГ-каналі Дніпропетровська ОВА.

Вчора ворог понад 50 разів атакував два райони області. На Нікопольщині під ударами були Нікополь, Марганецька, Покровська та Червоногригорівська громади. Пошкоджені підприємства, приватні будинки та автомобілі.

Поранення дістали четверо людей. 52-річну жінку госпіталізували у стані середньої тяжкості. Чоловіки 36 і 49 років, а також 12-річний хлопчик лікуватимуться амбулаторно.

«Атакував ворог й Грушівську громаду, що на Криворіжжі, – йдеться в інформації. – Понівечені заправка та приватний будинок».

Уночі 15 травня сили ПвК «Схід» знищили над Дніпропетровщиною 11 російських безпілотників.

Попри це, вночі ворог майже 20 разів атакував два райони області дронами. На Нікопольщині потерпали Нікополь, Марганецька і Покровська громади. Пошкоджені адмінбудівля і дві швидкі.

У Павлоградському районі під ударом були Павлоград і Богданівська громада. Понівечені 9 приватних будинків, гаражі, господарські споруди та автомобіль. За ніч люди не постраждали.

Також ми сповіщали, що на Дніпропетровщині триває будівництво фортифікацій.

Залишити відповідь