Новини

Вночі над Дніпропетровщиною збили один “шахед”, росіяни били по Нікопольському району

У ніч на 10 липня підрозділ ПвК "Схід" знищив над областю шахед.

208Переглядів

Через падіння уламків зайнялася суха трава. Пожежу приборкали.

Про це на ранок повідомили у ДніпроОВА.

Вдень 9 липня були обстріли з артилерії та удари БпЛА по Нікопольщині. Агресор поцілив по райцентру, Мирівській та Покровській громадах.

Було пошкоджене сільськогосподарське підприємство. Понівечені 10 приватних будинків, 3 господарські споруди, газогони та лінія електропередач.

Ввечері і на ранок від російських атак потерпала Нікопольщина. Район зазнав ударів артилерією і дронами-камікадзе.

Дісталося Нікополю і Марганецькій громаді. Пошкоджена інфраструктура.

Загиблих й постраждалих немає.

На фото – чергові наслідки ворожих обстрілів у Нікопольському районі.

За повідомленням Повітряних сил ЗСУ, у ніч на 10 липня ворог атакував однією балістичною ракетою «Іскандер-М» і чотирма керованими авіаційними ракетами Х-59/Х-69 з окупованого Криму, а також 20-ма ударними БпЛА типу «Shahed-131/136» із Курської області.

В результаті бойової роботи збито 14 «шахедів» у Одеській, Миколаївській, Херсонській, Дніпропетровській, Хмельницькій, Черкаській, Вінницькій та Рівненській областях.

Залучалась винищувальна авіація, зенітні ракетні підрозділи Повітряних Сил, розрахунки мобільних вогневих груп Сил оборони України та підрозділи радіоелектронної боротьби.

Ракетами атаковано портову інфраструктуру Одещини. Внаслідок активної протидії три ворожі ракети Х-59/Х-69 та три ударних БпЛА не досягли своїх цілей.

Також раніше “Особи” інформували: Збиті ракети та обстріли Нікопольщини: як минула ніч у Дніпропетровській області.

Залишити відповідь