Новини

Ворог бив по двох районах Дніпропетровщини, сталося декілька пожеж

Росіяни обстрілювали Нікопольщину та Синельниківський район.

224Переглядів

Від вечора й до ранку ворог продовжував атаки на Нікопольщину. Застосовував fpv-дрони, важку артилерію, скидав боєприпас з БпЛА. Дісталося райцентру та Марганецькій громаді.

Про це на ранок поінформував начальник ДніпроОВА.

За словами Сергія Лисака, у тамтешніх населених пунктах понівечена інфраструктура, дев’ятиповерхівки, торговельний центр. Подекуди фахівці ще обстежують території – з’ясовують наслідки.

Вчора, 2 червня, агресор застосовував дрони по районному центру, Покровській, Мирівській, Марганецькій громадах. Пошкоджені інфраструктура, будівля, що не експлуатувалась, авто.

На Нікопольщині понівечені торговельний центр, два приватні будинки, в одному з яких виникла пожежа. Вогонь рятувальники загасили. Серед потрощеного також багатоквартирний будинок, дитячий садок, господарська споруда. Зачепило й легковик та лінію електропередач.

Вдень російські війська вдарили КАБами по Синельниківського району.   Під обстрілами росіян були Великомихайлівська та Покровська громади. Там сталося декілька займань. Горіли дах багатоквартирного будинку, а на подвір’ї місцевих – навіс і льох. У Маломихайлівській понівечено 10 приватних осель та лінія електропередач.

Головне – повсюди минулося без жертв.

Раніше “Особи” також писали: Збитий БпЛА, ворожі удари по трьох районах: як минула ніч на Дніпропетровщині.

Залишити відповідь