Від вечора й до ранку ворог продовжував атаки на Нікопольщину. Застосовував fpv-дрони, важку артилерію, скидав боєприпас з БпЛА. Дісталося райцентру та Марганецькій громаді.
Про це на ранок поінформував начальник ДніпроОВА.
За словами Сергія Лисака, у тамтешніх населених пунктах понівечена інфраструктура, дев’ятиповерхівки, торговельний центр. Подекуди фахівці ще обстежують території – з’ясовують наслідки.
Вчора, 2 червня, агресор застосовував дрони по районному центру, Покровській, Мирівській, Марганецькій громадах. Пошкоджені інфраструктура, будівля, що не експлуатувалась, авто.
На Нікопольщині понівечені торговельний центр, два приватні будинки, в одному з яких виникла пожежа. Вогонь рятувальники загасили. Серед потрощеного також багатоквартирний будинок, дитячий садок, господарська споруда. Зачепило й легковик та лінію електропередач.
Вдень російські війська вдарили КАБами по Синельниківського району. Під обстрілами росіян були Великомихайлівська та Покровська громади. Там сталося декілька займань. Горіли дах багатоквартирного будинку, а на подвір’ї місцевих – навіс і льох. У Маломихайлівській понівечено 10 приватних осель та лінія електропередач.
Головне – повсюди минулося без жертв.
Раніше “Особи” також писали: Збитий БпЛА, ворожі удари по трьох районах: як минула ніч на Дніпропетровщині.



















