Потерпала Марганецька громада. Та найбільше – Нікополь.
Про це повідомив начальник ДніпроОВА Сергій Лисак.
Вдень у Нікополі загинув 55-річний чоловік. Він потрапив під ворожий артобстріл. Також постраждала 49-річна жінка. Вона лікуватиметься амбулаторно.
Пошкоджені дві багатоповерхівки, 12 приватних будинків, 2 господарські споруди, авто, лінія електропередач.
Поліція опублікувала фото з місця обстрілу.
Надвечір 27 березня оборонці неба збили над Дніпровським районом БпЛА. Також після обіду у Дніпровському районі ПвК “Схід” знищили ворожу ракету.
Ввечері та вночі росіяни продовжували тероризувати Нікопольщину. 4 рази вони обстрілювали з важкої артилерії. Поцілили й дроном-камікадзе. Під ударом були Покровська, Марганецька громади і сам Нікополь.
Осколкові поранення отримали 65-річний чоловік та 53-річна жінка. Їх госпіталізували в стані середньої тяжкості.
Пошкоджений готель, 4 приватні будинки. Зруйнована господарська споруда, ще дві – понівечені. Побите авто. Зачепило й лінію електропередач.
Раніше “Особи” також писали, що під час обстрілів Нікопольщини була поранена жінка.




























1 коментар