Пограбування сталося 26 липня посеред вулиці на території Саксаганського району. Невідомий вирвав з рук містянина телефон та сумку, в якій знаходились гроші – 300 євро й 200 доларів. Після цього він втік.
63-річний постраждалий одразу звернувся до поліції із заявою про пограбування. Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.
Правоохоронці розшукали грабіжника та затримали його. Ним виявився 39-річний чоловік.
Наступного дня слідчі, під процесуальним керівництвом Криворізької центральної окружної прокуратури, повідомили чоловіку про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.186 (грабіж) Кримінального кодексу України.
28 липня зловмиснику обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Чоловіку загрожує до 10 років позбавлення волі.
Раніше “Особи” також писали: “Дніпропетровщина лідер за кількістю боржників по аліментах”.



















