Новини

Вже п’ята акція протесту: у Дніпрі знову мітингували біля облради

У Дніпрі знову пройшов мітинг біля облради щодо закону про обмеження повноваження НАБУ та САП.

441Переглядів

У Дніпрі вчора, 30 липня, деякі мешканці влаштували вже вп’яте мітинг біля облвійськадміністрації. Цього разу учасники хотіли нагадати депутатам Верховної Ради про їхнє голосування, що має відбутися 31 липня щодо законопроєкту 13533, який вніс президент Володимир Зеленський.

Про це з місця події передає кореспондентка Суспільного.

На початку акції присутні вшанували загиблих в російсько-українській війні хвилиною мовчання.

Як розповів колишній військовий Даниїл, ходить на мітинги з другого дня.

“Мотивує виходити захист прав і свобод. Я з 2022 року пішов добровольцем на фронт. І тоді, і зараз мене мотивує ця думка. Навіть з меркантильної точки зору: Євросоюз спонсорує бюджет нашої країни. І Євросоюз прямо сказав, що якщо не буде антикорупційної системи в Україні — гроші виділятися не будуть… Справа не в захисті посадовців НАБУ і САП, до них є питання. Справа в тому, що ми можемо втратити країну”, — сказав він.

Одна з учасниць Юлія зазначила: оскільки влада не чує народ, то доводиться заявляти про себе і свої права, виходячи на мирні протести.

“На мою думку, Верховна рада не працює. Депутати просто збираються на сесії, сидять там годинами і нічого не вирішують, тобто імітують роботу. Своєю участю я показую невдоволення їхньою роботою”, — сказала вона.

Організатори протесту зазначили, що, незалежно від голосування нардепів, 31 липня знову проведуть акцію.

Раніше “Особи” також писали: “Скільки депутатів вдалося притягнули до відповідальності розповіли у НАБУ”.

Залишити відповідь