Новини

Які плани з відновлення багатоповерхівки на Перемоги 46 у Дніпрі, в яку влучив шахед

Міський голова Дніпра Борис Філатов повідомив про долю багатоповерхівки на вулиці Набережній Перемоги, 46, два під’їзди якої сильно постраждали від російської атаки.

235Переглядів

За словами мера, ситуація з постраждалим будинком перебуває на перехресті. Експертиза показала, що один під’їзд повністю не підлягає відновленню. Зараз міська влада проводить експертизу щодо другого під’їзду, аби визначити можливість його відбудови.

Про це повідомляє «Наше місто».

“Люди це знають, які живуть там або жили там, бо спілкуються з районною адміністрацією Соборного району”, — зазначив Філатов.

Друге питання, яке перебуває на порядку денному, — джерело фінансування відновлення. Місто зараз веде переговори з ООН щодо можливості взяття будівництва на їхній кошт.

“Якщо ООН це візьме на власний кошт, то ми це будемо будувати коштом ООН. Якщо ООН не зробить цього або відмовиться, тоді будемо робити це з місцевого бюджету”, — пояснив міський голова.

Нагадаємо, 8 листопада 2025 року ворожий дрон влучив у багатоповерхівку на Набережній Перемоги, 46. Удар зруйнував квартири з другого по шостий поверхи та спричинив пожежу. Внаслідок атаки загинули двоє людей, ще 11 постраждали, серед них 13-річна дівчинка.

Мешканці пошкодженого будинку перебувають у постійному контакті з районною адміністрацією Соборного району, очікуючи остаточного рішення щодо майбутнього їхніх домівок.

Раніше “Особи” також сповіщали: Російський “шахед” знищив будинок у Васильківській громаді та вбив дитину: що розповідають мешканці.

Залишити відповідь