Новини

З прифронтової зони до дніпровського музею привезли чергову “камʼяну бабу”

У Дніпро з прифронтової зони 20-го липня привезли чергову стародавню скульптуру - "камʼяну бабу", ймовірно половецької доби.

318Переглядів

Так звану реліквію врятували історики та волонтери з-під обстрілів.

Про це повідомляє “IN SITU відділ археології ДНІМ” у Facebook.

Фахівці музею ім. Яворницького займаються порятунком історичних памʼяток з початку повномасштабного російського вторгнення. За цей час на тимчасове збереження до Дніпропетровського історичного музею імені Яворницького вдалося доставити вже близько 20 подібних скульптур.

Зазначимо, що після перемоги усі експонати повернуться до тих районів, з яких їх евакуювали для їхнього збереження від бойових дій противника.

“Ну і на завершення нашого інформаційного марафону вихідних днів: чергова кам’яна красуня — в безпеці! Деталі будуть пізніше. А нині традиційно дякуємо всім причетним”, — поділилися історики враженнями на Фейсбук-сторінці.

Раніше “Особи” також сповіщали: До Дніпра з прифронтових сіл евакуювали 800-річних кам’яних баб.

Залишити відповідь