На Дніпропетровщині через російські атаки з ранку 25-го по ранок 26-го травня 2026 року поранень дістали 24 людини.
Про це повідомив начальник Дніпропетровської ОВА у ТГ-каналі.
40 разів рашисти атакували область артилерією, безпілотниками та ракетою.
У Павлограді пошкоджені адмінбудівлі, автівки та багатоповерхівка. Поранень дістали 12 людей. Чотирьох госпіталізували, троє з них – у важкому стані.
У Дніпрі побиті вікна у школі, коледжі та будинках. Також пошкоджені автомобілі. Постраждали четверо людей.
На Нікопольщині під ударом були Нікополь, Марганецька, Червоногригорівська, Мирівська, Томаківська та Покровська громади. Понівечені інфраструктура, пошкоджено підприємство, господарська споруда, багатоквартирні й приватні будинки, ринок та автівки.
«Поранені 5 людей – троє жінок та двоє чоловіків, – йдеться в інформації. – Усі лікуватимуться амбулаторно».
У Слов’янській громаді Синельниківського району постраждав 73-річний чоловік.
Також росіяни вдарили по Українській та Петропавлівській громадах Синельниківського району.
По Зеленодольській громаді Криворізького району росіяни також завдали ударів.
«Понівечені сонячні панелі та автівка, – повідомляє ОВА. – Поранень дістали 37-річний чоловік та 7-річний хлопчик».
У Верхівцевому Кам’янського району понівечена інфраструктура.
Нагадаємо, триває евакуація сімей з дітьми з Чаплиного та ще 12 сіл Дубовиківської громади на Синельниківщині.



















