Новий ЦНАП «Дія Центр» звели «з нуля» на Дніпропетровщині коштом міжнародних партнерів та місцевої громади.
Про це інформує в пресрелізі Дніпропетровська ОВА.
В ЦНАПі вже приймають перших відвідувачів, яким надають широкий перелік послуг.
До відкриття Центру надання адмінпослуг долучилися начальник Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа, керівниця регіонального хабу для Східної Європи ЄІБ Крістіна Мікулова, директорка директорату з електронного урядування та публічних послуг Мінцифри Марина Бобраніцька, керівниця департаменту Мінрозвитку Леся Діденко, місцева влада.
«Це сучасний, функціональний простір. Тут можна отримати найбільш затребувані послуги. Все в одному місці. Швидко, якісно, професійно. Центр обслуговуватиме майже 25 тисяч людей», – сказав очільник області Олександр Ганжа.
Триповерхова будівля ЦНАП адаптована для людей з інвалідністю. Є дитяча зона. У підвалі – укриття, де фахівці можуть продовжувати приймати відвідувачів навіть під час тривоги.
«Дія Центр» надає 449 сервісів. Працює також комплексна послуга «Я – ветеран».
«Найбільш популярні – паспортні та соціальні послуги, реєстрація місця проживання, отримання витягів з реєстру територіальних громад, реєстрація нерухомого майна», – зазначила начальник ЦНАП Слобожанської селищної ради Тетяна Олійник.
Центр побудували за Програмою відновлення України коштом Європейського інвестиційного банку і за технічної підтримки ПРООН. Частину грошей виділили з місцевого бюджету.
«Всього на Дніпропетровщині працює 371 точка доступу до адмінпослуг, – повідомляє також ОВА. – З початку року надано майже півмільйона адмінпослуг».



















