Новини

Зацікавлених в цифровізації громади запрошують на навчання

Учасники програми опанують прийоми залучення фінансування для реалізації цифрових ініціатив.

200Переглядів

Депутатів місцевих рад, заступників голів громад, керівників цифрових напрямів, цифрових лідерів громад запрошують долучитися до національного освітнього проєкту.

Про це інформує Decentralization.ua.

Навчальну програму «Цифрова трансформація в публічному врядуванні для громад» впроваджує CDTO Campus.

Мета програми – надати учасникам теоретичні знання й практичні інструменти для розробки та впровадження ефективних цифрових рішень на місцях.

«CDTO Campus –  це національний освітній проєкт для підготовки CDTO (Chief Digital Transformation Officers), нового типу держслужбовців та фахівців державного сектору для втілення інноваційних проєктів в сфері державного управління, надання послуг населенню та загальної цифровізації країни. У 2024 році CDTO Campus підготув 440 лідерів цифрової трансформації та запустив 12 програм, частина з яких у співпраці з топовими компаніями – Microsoft, Cisco, Apolitical та іншими міжнародними партнерами», – йдеться в оголошенні.

Програма триватиме 5 місяців і поєднуватиме онлайн- та офлайн-навчання з практичними воркшопами й менторською підтримкою. Серед освітніх модулів:

  • Цифрова стратегія та спроможність громади.
  • Електронні послуги та цифрові процеси.
  • Цифрове урядування: інфраструктура, е-демократія, кібербезпека.
  • Цифрові сервіси: адмінпослуги, медицина, освіта, бізнес та містобудування.
  • ШІ у громадах: виклики та впровадження.

Крім того, учасники розвинуть лідерські навички, навчаться формувати ефективні цифрові команди та залучати фінансування для реалізації цифрових ініціатив.

Зареєструватися на програму – за цим посиланням.

Дедлайн подання заявок – 18 березня 2025 року.

Раніше «Особи» повідомляли:

Залишити відповідь