Депутатів місцевих рад, заступників голів громад, керівників цифрових напрямів, цифрових лідерів громад запрошують долучитися до національного освітнього проєкту.
Про це інформує Decentralization.ua.
Навчальну програму «Цифрова трансформація в публічному врядуванні для громад» впроваджує CDTO Campus.
Мета програми – надати учасникам теоретичні знання й практичні інструменти для розробки та впровадження ефективних цифрових рішень на місцях.
«CDTO Campus – це національний освітній проєкт для підготовки CDTO (Chief Digital Transformation Officers), нового типу держслужбовців та фахівців державного сектору для втілення інноваційних проєктів в сфері державного управління, надання послуг населенню та загальної цифровізації країни. У 2024 році CDTO Campus підготув 440 лідерів цифрової трансформації та запустив 12 програм, частина з яких у співпраці з топовими компаніями – Microsoft, Cisco, Apolitical та іншими міжнародними партнерами», – йдеться в оголошенні.
Програма триватиме 5 місяців і поєднуватиме онлайн- та офлайн-навчання з практичними воркшопами й менторською підтримкою. Серед освітніх модулів:
- Цифрова стратегія та спроможність громади.
- Електронні послуги та цифрові процеси.
- Цифрове урядування: інфраструктура, е-демократія, кібербезпека.
- Цифрові сервіси: адмінпослуги, медицина, освіта, бізнес та містобудування.
- ШІ у громадах: виклики та впровадження.
Крім того, учасники розвинуть лідерські навички, навчаться формувати ефективні цифрові команди та залучати фінансування для реалізації цифрових ініціатив.
Зареєструватися на програму – за цим посиланням.
Дедлайн подання заявок – 18 березня 2025 року.



















