Новини

Загроза наступу росіян на Дніпро: OSINT-аналітик розповів, чи будують фортифікації в регіоні

Українські військові зміцнюють оборонні рубежі на підходах до Дніпропетровської області. Військовий експерт Іван Ступак зазначає, що загроза наступу російських військ на Дніпро залишається постійною. Тому зведення фортифікацій є необхідним кроком для захисту регіону.

1.19KПереглядів

Створення оборонних укріплень — це не просто витрати, а вклад у безпеку області, міста та країни в цілому.

Про це йдеться у публікації “Главреда”.

Французький OSINT-аналітик Клемент Молін нещодавно заявив, що на підходах до Дніпропетровської області розпочато будівництво оборонних споруд.

Будівництво укріплень ведеться і поблизу Павлограда. Військовий експерт, колишній співробітник СБУ Іван Ступак підкреслює, що ці споруди повинні відповідати військовим стандартам, щоб у майбутньому вони могли забезпечити ефективний захист.

“Ці споруди нам будуть потрібні, тому що ніхто не знає, де буде лінія розмежування після війни. Де б не закінчилася війна, навіть умовні 5-та чи 6-та лінії оборони будуть нам потрібні. Абсолютно правильно, що фортифікації зводяться в районі Павлограда, а керівництво області та країни приділяє цьому увагу”, – зазначає експерт.

Ступак вважає, що перевірку укріплень повинні проводити саме військові фахівці, а не цивільні комісії чи депутати.

“Споруди мають перевірятися не комісіями чи депутатами, а саме військовими. Навряд чи народний депутат знає, яких необхідно дотримуватися вимог до цих споруд, скільки людей має розміститися в окопах, і яких дотримуватися приписів щодо параметрів висоти, ширини і товщини”, – пояснює він.

Раніше “Особи” також сповіщали: “Гроші на ЗСУ Дніпро”: рік боротьби за прозорий бюджет і збільшення фінансування ЗСУ.

Залишити відповідь