Створення оборонних укріплень — це не просто витрати, а вклад у безпеку області, міста та країни в цілому.
Про це йдеться у публікації “Главреда”.
Французький OSINT-аналітик Клемент Молін нещодавно заявив, що на підходах до Дніпропетровської області розпочато будівництво оборонних споруд.
Будівництво укріплень ведеться і поблизу Павлограда. Військовий експерт, колишній співробітник СБУ Іван Ступак підкреслює, що ці споруди повинні відповідати військовим стандартам, щоб у майбутньому вони могли забезпечити ефективний захист.
“Ці споруди нам будуть потрібні, тому що ніхто не знає, де буде лінія розмежування після війни. Де б не закінчилася війна, навіть умовні 5-та чи 6-та лінії оборони будуть нам потрібні. Абсолютно правильно, що фортифікації зводяться в районі Павлограда, а керівництво області та країни приділяє цьому увагу”, – зазначає експерт.
Ступак вважає, що перевірку укріплень повинні проводити саме військові фахівці, а не цивільні комісії чи депутати.
“Споруди мають перевірятися не комісіями чи депутатами, а саме військовими. Навряд чи народний депутат знає, яких необхідно дотримуватися вимог до цих споруд, скільки людей має розміститися в окопах, і яких дотримуватися приписів щодо параметрів висоти, ширини і товщини”, – пояснює він.
Раніше “Особи” також сповіщали: “Гроші на ЗСУ Дніпро”: рік боротьби за прозорий бюджет і збільшення фінансування ЗСУ.



















