Правоохоронці затримали 14 учасників групи. Вони займалися виробництвом та торгівлею Альфа-PVP і амфетаміну, а також канабісу. Наркоторговці діяли на території столиці, Харківської, Сумської, Донецької, Одеської, Київської, Дніпропетровської, Чернівецької та Миколаївської областей. Вони пропонували та збували свою «продукцію» через розгалужену мережу Telegram-каналів. Продаж відбувався шляхом “закладок”.
Як повідомили в Національній поліції, кожен з учасників наркобізнесу відповідав за свій напрям роботи – постачання, зберігання «товару», подальший збут і легалізацію коштів, отриманих від наркотрафіку. Вони заробляли понад 10 млн грн щомісяця.
Правоохоронці провели 50 обшуків у регіонах, де діяла група. Із незаконного обігу вилучили майже 20 кг солей Альфа-PVР, амфетаміну, мефедрону, канабісу, пігулок MDMA, 200 штук марок LSD. Вартість вилучених наркотиків та психотропів за цінами «чорного» ринку становить понад 11,5 млн грн.
Крім того, вилучено зброю та набої до неї, 8 автомобілів вартістю понад 200 тис доларів США, грошові кошти в сумі 47 600 доларів США, 9 200 євро, 393 580 гривень, 10 000 польських злотих.
14 учасників міжрегіональної організованої групи затримано. Їм повідомлено про підозру у виготовленні психотропних речовин та наркотичних засобів, а також їх збуті (ч. 2 та ч. 3 ст. 307 КК України). Також обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.
Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині чоловік напав із ножем на відвідувачів бару”.
























