Обвинувачені через месенджер Telegram отримували завдання від невстановленої особи за грошову винагороду спалити релейні шафи Укрзалізниці.
Про це повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура.
Прибувши до залізничної станції в Павлоградському районі, фігуранти облили горючою сумішшю та підпалили релейні шафи. Свої дії зафіксували на камеру мобільного телефону, щоб відзвітувати «куратору» про виконання «замовлення».
У такий спосіб вони встигли пошкодити два об’єкти Придніпровської залізниці.
Наразі вони перебувають під вартою без права внесення застави. Їхні дії кваліфіковано за ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 113 КК України.
Досудове розслідування здійснювалося слідчими УСБУ в області за процесуального керівництва ювенальних прокурорів облпрокуратури.
Раніше “Особи” також сповіщали: За тисячу доларів на Дніпропетровщині чоловіки підпалили авто ЗСУ.






















