Новини

Судитимуть жінку та двох неповнолітніх, які пошкодили об’єкти Придніпровської залізниці

Прокурори Дніпропетровської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно жінки та двох неповнолітніх мешканців м. Павлоград за фактом вчинення диверсії.

284Переглядів

Обвинувачені через месенджер Telegram отримували завдання від невстановленої особи за грошову винагороду спалити релейні шафи Укрзалізниці.

Про це повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура.

Прибувши до залізничної станції в Павлоградському районі, фігуранти облили горючою сумішшю та підпалили релейні шафи. Свої дії зафіксували на камеру мобільного телефону, щоб відзвітувати «куратору» про виконання «замовлення».

У такий спосіб вони встигли пошкодити два об’єкти Придніпровської залізниці.

Наразі вони перебувають під вартою без права внесення застави. Їхні дії кваліфіковано за ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 113 КК України.

Досудове розслідування здійснювалося слідчими УСБУ в області за процесуального керівництва ювенальних прокурорів облпрокуратури.

Раніше “Особи” також сповіщали: За тисячу доларів на Дніпропетровщині чоловіки підпалили авто ЗСУ.

Залишити відповідь