Новини

Жінка з Дніпра захворіла на ботулізм, з’ївши копчене сало

У Дніпрі жінка після вживання сала потрапила до лікарні з діагнозом “Ботулізм”.

437Переглядів

Постраждала жінка вживала в їжу копчене сало домашнього виготовлення, придбане на стихійному ринку. З отруєнням її госпіталізували до лікарні. Там їй встановили діагноз “Ботулізм” і ввели протиботулінічну сироватку.

Про це повідомили в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області.

Це вже третій випадок захворювання на ботулізм з початку 2025 року, зареєстрований у Дніпропетровській області. Загалом за поточний рік від ботулізму постраждало 8 осіб, серед яких 3 малолітніх дітей. На жаль, 1 доросла особа померла через несвоєчасне звернення по медичну допомогу.

У першому випадку, коли постраждало 2 осіб (1 особа померла), люди вживали в їжу непатрану в’ялену рибу домашнього виготовлення; у другому випадку, коли постраждало 5 осіб однієї родини (з них – 3 малолітніх дітей та 2 дорослих), люди вживали в їжу сиров’ялену ковбасу домашнього виготовлення.

Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщини провели форум «Здорове харчування – свідомий вибір кожного»”.

Залишити відповідь