Онлайн-обговорення пройде 20 березня об 11:00 ранку у Zoom-конференціяї. Доднатися до цієї події можна буде через посилання нижче.
Про це повідомляє громадська організація «SaveDnipro».
«Інформацію про зустріч вдалося отримати через запит до Дніпропетровської ОВА, оскільки офіційно вона не була оприлюднена. Повідомлення знайшли лише в газеті «Наше місто», – йдеться у дописі ГО.
Активісти вимагають призупинити дію поточного дозволу на викиди, доки підприємство не зменшить обсяги забруднення, встановити системи безперервного моніторингу викидів і відкрити доступ до їхніх даних, а також провести модернізацію котлів та оновити систему бездимного завантаження коксових батарей у 2025 році.
Долучитися до обговорення можна за посиланням: Zoom-конференція .
Раніше “Особи” також сповіщали: У Дніпрі зникли три озера: що кажуть екологи.



















