Новини

На спробі незаконно перетнути держкордон затримали ухилянта з Дніпропетровщини

На кордоні з Молдовою вночі затримали двох ухилянтів. Один із них – мешканець Дніпропетровської області.

344Переглядів

Про це повідомило у Facebook Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.

На ділянці відповідальності відділу «Кельменці» за допомогою фотопастки було виявлено рух двох невідомих осіб у напрямку українсько-молдовського кордону.

В ході пошукових дій оператор БПЛА виявив «нічних туристів» серед лісового масиву та скоординував дії пошукової групи.

На перехоплення порушників висунулася група реагування, яка затримала поблизу держкордону двох чоловіків, мешканців Київської та Дніпропетровської областей.

Правопорушників доставили до прикордонного підрозділу, стосовно них склали протоколи.

Раніше ми також писали про те, що у Дніпрі судитимуть трьох жінок, які налагодили схему переправлення ухилянтів за кордон.

1 коментар

Залишити відповідь