Хуліганські дії вандалів записала камера відеоспостереження “Безпечне місто”, розташована біля парку.
Поліцейські затримали підлітків. Ними виявилися двоє 15-річних учнів одного з ліцеїв міста. З хлопцями провели профілактичну роботу та розповіли, що така поведінка недопустима.
Про це повідомили у відділі комунікації поліції Дніпропетровської області.
На батьків дітей склали адміністративні протоколи за ч. 3 ст. 184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей). Для прийняття рішення, документи направили до суду.
Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі чоловік знайомився в інтернеті з жінками та грабував їх”.




















1 коментар