Новини

Дніпрянка перемогла на Чемпіонаті Європи з фехтування

Дніпрянка Марія Середа перемогла в командному турнірі на чемпіонаті Європи з фехтування серед кадетів.

273Переглядів

25 лютого в італійському Неаполі відбувся Чемпіонат Європи з фехтування серед кадетів. Разом з Емілі Конрад, Аліною Дмитрук, Анною Максименко Марія Середа виборола золото в змаганнях шпажисток. У фіналі українки перемогли команду Польщі — 45:35.

Про це повідомили у відділенні НОК України в Дніпропетровській області в Телеграм.

Загалом, кадетська збірна України з фехтування одержала на Чемпіонаті Європи 3 золоті медалі та 2 бронзові.

Раніше “Особи” також писали: “Спортсмени Дніпропетровщини стали чемпіонами України з легкої атлетики”.

1 коментар

Залишити відповідь