Новини

Дніпровські спортсмени вибороли 13 медалей на Чемпіонаті України

Спортсмени з Дніпра вибороли 13 медалей на відкритому Чемпіонаті України зі стрільби кульової у приміщенні.

395Переглядів

Відкритий зимовий Чемпіонат України зі стрільби кульової у приміщенні проходив у Львові. Спортсмени та випускники спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву № 1 зайняли призові місця та отримали 3 золоті, 2 срібні та 8 бронзових медалей.

Про це повідомили в пресслужбі Дніпровської міської ради.

Командний залік:

  • Золото – команда у складі: Ликової Віолетти, Шпилевої Яніни, Шейніної Марії у вправі ГП-6.
  • Срібло – команда у складі: Діденко Юлії та Колеснікової Поліни у вправі ПП-3 серед жінок.
  • Бронза – команда у складі: Колеснікова Андрія, Колохова Олександра та Кузниченка Олега у вправі ГП-6.
  • Бронза – команда у складі: Міклуха Данила та Мартинова Івана у вправі ПП-3.
  • Бронза – команда у складі: Колеснікової Поліни, Діденко Юлії  та Мамась Мілани у вправі МП-5.

Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі вручили відзнаки працівникам театру (фото)”.

Залишити відповідь