Новини

Російські війська обстрілювали Нікопольщину: які наслідки

26 травня ввечері ворог запустив дрон-камікадзе по Марганецькій громаді. Також окупанти двічі вдарили з артилерії по Нікополю.

385Переглядів

Вночі та на ранок понеділка, 27 травня, росіяни запустили по Нікопольщині близько десятка снарядів.

Про це о 7.30 понеділка поінформував начальник ДніпроОВА Сергій Лисак.

Через ранковий обстріл сталася пожежа на підприємстві. Пошкоджені 2 приватні оселі. Наслідки ще уточнюються.

В інших громадах області ніч минула без атак.

Протягом дня 26 травня росіяни здійснили близько десятка атак по Нікопольщині. Окупанти били дронами-камікадзе та артилерією по райцентру, Мирівській та Марганецькій громадам.

У Нікополі постраждала 69-річна жінка, її госпіталізували у стані середньої тяжкості.

Було пошкоджено 25 будинків, 17 господарських споруд, магазин, приватне підприємство, 3 легкові автівки, вантажівка і мікроавтобус, будівля, що не експлуатувалася, 2 теплиці, 4 лінії електропередачі, з десяток сонячних панелей і газогін.

25 травня російські окупаційні війська поцілили по житловому сектору Нікополя. Внаслідок одного з обстрілів районного центру виникло займання одноповерхової будівлі. Вогонь охопив дах, торгівельне обладнання та майно всередині будівлі на загальній площі 225 кв. м.

Раніше “Особи” також писали: Вночі на Дніпропетровщині збили три “шахеди”.

 

 

1 коментар

Залишити відповідь