Новини

У Нікопольському районі чоловік вирощував 80 кущів конопель

Чоловіку, який вирощував коноплю у Нікопольському районі, повідомили про підозру.

227Переглядів

37-річний чоловік вирощував коноплю на земельній ділянці, яку орендував у місцевого мешканця разом з будинком. Нарковмісну рослину він обробляв, очищав від бурʼянів та зволожував. 6 червня правоохоронці провели обшук помешкання та території.

Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.

Поліцейські виявили та вилучили понад 80 кущів. Їх відправили на експертизу.

24 червня чоловіку було повідомлено про підозру за вчинення кримінального правопорушення передбаченого  ч. 2 ст. 310 (незаконний посів та вирощування конопель) Кримінального кодексу України.

Раніше “Особи” також писали: “В Україні активізувалися рейдери: кількість справ зросла в півтора раза за місяць”.

Залишити відповідь