37-річний чоловік вирощував коноплю на земельній ділянці, яку орендував у місцевого мешканця разом з будинком. Нарковмісну рослину він обробляв, очищав від бурʼянів та зволожував. 6 червня правоохоронці провели обшук помешкання та території.
Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.
Поліцейські виявили та вилучили понад 80 кущів. Їх відправили на експертизу.
24 червня чоловіку було повідомлено про підозру за вчинення кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 310 (незаконний посів та вирощування конопель) Кримінального кодексу України.
Раніше “Особи” також писали: “В Україні активізувалися рейдери: кількість справ зросла в півтора раза за місяць”.



















