У складі команди (з Ольгою Лепською та Юлією Ісаченко) криворізька спортсменка Вілена Бевз завоювала третє місце у стрільбі з пістолета з 10 м.
Про це повідомляє відділення НОК України у Дніпропетровській області у Telegram.
Наші дівчата поступились командам з Польщі та Чехії.
Ще дві медалі вибороли Вілена Бевз та дніпрянка Юлія Діденко у команді (в складі також була Каріна Заіченко) у стрільбі з пістолета з відстані 25 м. Чемпіонками тут стали команда з Польщі, віцечемпіонками – італійки.

Юніорський турнір «32nd MEETING OF THE SHOOTING HOPES» зі стрільби кульової проходив 10-14 липня у Плзені (Чехія). Загалом тут змагався 361 спортсмен з 18 країн світу.
Команда Відділення НОК України у Дніпропетровській області вітає призерок та їхніх тренерів з класним виступом на змаганнях!
Раніше “Особи” також сповіщали: Спортсменка з Дніпра виграла Кубок Європи з дзюдо в Угорщині.



















