Новини

Юніори з Дніпропетровщини вибороли 3 медалі на турнірі зі стрільби у Чехії

Юніорський турнір «32nd MEETING OF THE SHOOTING HOPES» зі стрільби кульової проходив 10-14 липня у Плзені (Чехія). Тут змагався 361 спортсмен з 18 країн світу.

223Переглядів

У складі команди (з Ольгою Лепською та Юлією Ісаченко) криворізька спортсменка Вілена Бевз завоювала третє місце у стрільбі з пістолета з 10 м.

Про це повідомляє відділення НОК України у Дніпропетровській області у Telegram.

Наші дівчата поступились командам з Польщі та Чехії.

Ще дві медалі вибороли Вілена Бевз та дніпрянка Юлія Діденко у команді (в складі також була Каріна Заіченко) у стрільбі з пістолета з відстані 25 м. Чемпіонками тут стали команда з Польщі, віцечемпіонками – італійки.

Юніорський турнір «32nd MEETING OF THE SHOOTING HOPES» зі стрільби кульової проходив 10-14 липня у Плзені (Чехія). Загалом тут змагався 361 спортсмен з 18 країн світу.

Команда Відділення НОК України у Дніпропетровській області вітає призерок та їхніх тренерів з класним виступом на змаганнях!

Раніше “Особи” також сповіщали: Спортсменка з Дніпра виграла Кубок Європи з дзюдо в Угорщині.

Залишити відповідь