Вже виконали більше ніж 70% із запланованих. Зроблені всі демонтажні роботи, другий технічний звіт по квартирах. Також перевірили тримальні плати на наявність вторинних пошкоджень.
Про це розповів начальник організаційного відділу департаменту з питань самоорганізації населення Дніпровської міськради Владислав Макарець.
Він також додав, що люди зможуть заселитися у свої квартири до початку холодів.
«Зі 100 % запланованих робіт виконано більше ніж 70 %. Пройшли всі демонтажні роботи. Зроблений другий технічний звіт по квартирах. Після демонтажних робіт перевірили тримальні плати на наявність вторинних пошкоджень. Нині відновлені два поверхи. Ще два залишилися. Тобто на сьомому поверсі зроблені перестінки, на восьмому поверсі — перекриття. Ми сподіваємося, що до початку холодів люди вже зможуть заселитися у свої квартири», — зазначив Владислав Макарець.
Мешканці пошкоджених тварин задоволені роботою будівельників та з нетерпінням чекають на заселення до своїх помешкань.
«Я живу на четвертому поверсі. Моя квартира в аварійному стані. Під час вибуху мене викинуло з ліжка. Повиносило у кімнатах вікна, покосило стіни. Тому не можу жити тут до завершення капітального ремонту. Як працюють хлопці – подобається. Можемо перевірити їхню роботу. Йдуть на контакт якщо є запитання», — ділиться Надія Яківна.
Нагадаємо, у ніч на 23 лютого військові РФ атакували Дніпро ударними дронами. Один з них влучив у багатоповерхівку. Вісім людей постраждали, двоє загинули.
Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині вночі збили шість безпілотників, ворог продовжував обстріли Нікопольського району”.



























