Новини

Скелелази з Дніпропетровщини здобули медалі на Чемпіонаті Європи

Скелелази з Дніпропетровщини здобули 3 медалі на молодіжному Чемпіонаті Європи.

242Переглядів

Молодіжний Чемпіонат Європи зі скелелазіння проходив 24-29 вересня у французькому місті Труа. Сотні спортсменів з більше ніж 15 країн Європи змагалися у трьох дисциплінах – боулдеринг, трудність, швидкість. Україну представляв 31 спортсмен, серед яких дніпряни. Останні привезли три медалі.

Про це повідомили у відділенні НОК у Дніпропетровській області.

У дисципліні болдеринг (вікова група U16) бронзову медаль здобула Єва Стєнкова з Нікополя. Для дівчини це перший значний здобуток на міжнародних стартах. Бронзову нагороду Єва здобула серед 54 дівчат групи U16, які представляли понад 20 країн Європи.

Рафаель Казбекова з Дніпра отримала бронзову медаль за результатами виступів у сезоні 2024 року у групі U16 з дисципліни трудність.

Дніпрянка Дар’я Ткачова стала чемпіонкою у дисципліні швидкість у віковій групі U20.

Загалом на цих змаганнях українські спортсмени вибороли 6 медалей.

Раніше “Особи” також писали: “Бадмінтоністи з Дніпра вибороли 14 медалей на Кубку України”.

1 коментар

Залишити відповідь