За останній тиждень у регіоні виявлено 183 випадки захворювання на COVID-19, що на 23,4% менше, ніж попереднього тижня. На жаль, одна людина померла.
Про це Микола Лукашук розповів у своєму телеграм-каналі.
Він додав, що у Дніпрі зафіксували смерть від важкої хвороби. Дитина померла дитина від менінгококової інфекції. Вона не відвідувала дитячі заклади.
Крім того, в області зареєстровано 8 058 випадків ГРВІ, що відповідає показникам минулого тижня. Також зафіксовано 110 випадків гострих кишкових інфекцій, 2 випадки кашлюку та 5 підозр на гострий вірусний гепатит.
“Будь ласка, дотримуйтеся заходів безпеки, бережіть себе та своїх близьких. Бажаю всім міцного здоров’я”, – наголосив Микола Лукашук.
Раніше “Особи” також писали: “Ракетний удар по Дніпру 25 жовтня: як відновлюють пошкоджену лікарню”.



















