Новини

Епідемічна ситуація на Дніпропетровщині: від тяжкої хвороби померла дитина

Голова ДОР Микола Лукашук розповів про епідемічну ситуацію на Дніпропетровщині.

391Переглядів

За останній тиждень у регіоні виявлено 183 випадки захворювання на COVID-19, що на 23,4% менше, ніж попереднього тижня. На жаль, одна людина померла.

Про це Микола Лукашук розповів у своєму телеграм-каналі.

Він додав, що у Дніпрі зафіксували смерть від важкої хвороби. Дитина померла дитина від менінгококової інфекції. Вона не відвідувала дитячі заклади.

Крім того, в області зареєстровано 8 058 випадків ГРВІ, що відповідає показникам минулого тижня. Також зафіксовано 110 випадків гострих кишкових інфекцій, 2 випадки кашлюку та 5 підозр на гострий вірусний гепатит.

“Будь ласка, дотримуйтеся заходів безпеки, бережіть себе та своїх близьких. Бажаю всім міцного здоров’я”, – наголосив Микола Лукашук.

Раніше “Особи” також писали: “Ракетний удар по Дніпру 25 жовтня: як відновлюють пошкоджену лікарню”.

Залишити відповідь