Новини

Обстріли Нікопольщини: пошкоджені АЗС, багатоповерхівки, приватний будинок

У неділю, 1 грудня, та у ніч на понеділок російські війська обстріляли Нікопольський район дванадцять разів.

252Переглядів

Протягом минулого дня російські війська понад десяток разів атакували Нікопольський район. Двічі з важкої артилерії, девʼять разів скеровували дрони-камікадзе.

Про це повідомляє ДніпроОВА.

1 грудня окупанти гатили по Нікополю та Марганецькій громаді. Постраждав 60-річний чоловік. Він госпіталізований з мінно-вибуховою травмою. Медики надають потерпілому усю необхідну допомогу.

В районі пошкоджені АЗС, три багатоповерхівки, приватний будинок, авто та парник.

Ввечері та вночі у Дніпропетровській області по ворожих цілях працювала ППО.

Ще двічі агресор обстрілював Нікополь з важкої артилерії. Там знищений гараж. Пошкоджені 6 приватних будинків, авто, лінія електропередач, газогін. Люди під час останніх обстрілів не постраждали.

Раніше “Особи” також інформували: У Нікопольському районі ворог завдав прицільного удару по рятувальникам.

Залишити відповідь