У Кривому Розі завершили роботу 19 додаткових ремонтних бригад із 11 регіонів України, які протягом трьох тижнів допомагали місту відновити теплопостачання.
Про підсумки роботи в Кривому Розі команд з усієї України повідомив заступник керівника ОП Олексій Кулеба.
Це фахівці з Київської, Харківської, Полтавської, Черкаської, Житомирської, Тернопільської, Волинської, Рівненської, Івано-Франківської, Закарпатської та Хмельницької областей. Загалом – понад 130 людей із спецобладнанням.
За словами Кулеби, на сьогоднішній день:
- Технічно усі будинки підключені до опалення.
- Виконана колосальна робота на тепломережах за дуже короткий термін.
- Бригади працювали у режимі нон-стоп, щоб якнайшвидше повернути тепло в оселі.
Попри завершення основних робіт, через зношеність системи тепломереж у деяких будинках спостерігаються прориви, через що у будинках зникає теплопостачання. Мешканці також повідомляють про недостатній рівень тепла в деяких оселях. Це пов’язано з аваріями — їх локально усувають бригади «Нафтогазу». Температура в квартирах зростатиме після ліквідації цих пошкоджень.
Наступні кроки:
- Роботи триватимуть допоки стабільне теплопостачання не буде відновлене в кожному будинку.
- Оперативний Штаб працюватиме протягом усього зимового періоду. Відтепер очолить Штаб профільний заступник Костянтин Ковальчук.
- Очікують, що Теплоцентраль до січня перерахує платіжки відповідно до реально наданих послуг.
Майбутні плани:
- Розробка програми модернізації тепломереж на 2025 рік із визначенням джерел фінансування.
- Початок підготовки до реалізації проекту розподіленої генерації електричної та теплової енергії, що підвищить стійкість енергосистеми міста.
“Щиро дякуємо ремонтним бригадам, які працювали у надзвичайно складних умовах, аби якнайшвидше повернути тепло в домівки мешканців Кривого Рогу. Окрема вдячність очільникам обласних військових адміністрацій за оперативну допомогу, що значно скоротило терміни робіт. Пліч-о-пліч подолаємо виклики”, – завершує допис Кулеба.
Раніше “Особи” також писали: У Кривому Розі мешканці, які втратили житло через обстріли, отримають 21 млн грн.























