Новини

У Кривому Розі завершують відновлення теплопостачання

130 людей з 11 регіонів України допомагали Кривому Рогу відновлювати тепломережу, яка раптом виявилась непридатною до експлуатації вже під час опалювального сезону.

424Переглядів

У Кривому Розі завершили роботу 19 додаткових ремонтних бригад із 11 регіонів України, які протягом трьох тижнів допомагали місту відновити теплопостачання. 

Про підсумки роботи в Кривому Розі команд з усієї України повідомив заступник керівника ОП Олексій Кулеба.

Це фахівці з Київської, Харківської, Полтавської, Черкаської, Житомирської, Тернопільської, Волинської, Рівненської, Івано-Франківської, Закарпатської та Хмельницької областей. Загалом – понад 130 людей із спецобладнанням.

За  словами Кулеби, на сьогоднішній день:

  • Технічно усі будинки підключені до опалення.
  •  Виконана колосальна робота на тепломережах за дуже короткий термін.
  • Бригади працювали у режимі нон-стоп, щоб якнайшвидше повернути тепло в оселі.

Попри завершення основних робіт, через зношеність системи тепломереж у деяких будинках спостерігаються прориви, через що у будинках зникає теплопостачання. Мешканці також повідомляють про недостатній рівень тепла в деяких оселях. Це пов’язано з аваріями — їх локально усувають бригади «Нафтогазу». Температура в квартирах зростатиме після ліквідації цих пошкоджень.

Наступні кроки:

  • Роботи триватимуть допоки стабільне теплопостачання не буде відновлене в кожному будинку.
  • Оперативний Штаб працюватиме протягом усього зимового періоду. Відтепер очолить Штаб профільний заступник Костянтин Ковальчук.
  • Очікують, що Теплоцентраль до січня перерахує платіжки відповідно до реально наданих послуг.

Майбутні плани:

  • Розробка програми модернізації тепломереж на 2025 рік із визначенням джерел фінансування.
  •  Початок підготовки до реалізації проекту розподіленої генерації електричної та теплової енергії, що підвищить стійкість енергосистеми міста.

“Щиро дякуємо ремонтним бригадам, які працювали у надзвичайно складних умовах, аби якнайшвидше повернути тепло в домівки мешканців Кривого Рогу. Окрема вдячність очільникам обласних військових адміністрацій за оперативну допомогу, що значно скоротило терміни робіт. Пліч-о-пліч подолаємо виклики”, – завершує допис Кулеба.

Раніше “Особи” також писали: У Кривому Розі мешканці, які втратили житло через обстріли, отримають 21 млн грн.

Залишити відповідь