Фігуранти причетні принаймні до трьох фактів умисного пошкодження майна, скоєних впродовж грудня та січня. Для звітування перед замовниками фігуранти здійснювали відеофіксацію локацій та наслідків заподіяної шкоди.
Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.
В рамках досудового розслідування поліцейські оглянули місця злочинів, вилучили речові докази, а також відпрацювали відео з камер відеоспостереження та опрацювали всю наявну інформацію. Паліїв затримали після скоєння чергового злочину – підпалу адмінбудівлі у Синельниківському районі.
В ході відпрацювання території оперативники кримінальної поліції зупинили автомобіль з підозрюваними на виїзді із селища, коли фігуранти намагалися втекти з місця злочину. Ними виявилися троє жителів Дніпра віком 22, 26 та 28 років.
Чоловіків затримали. У них вилучили речові докази, зокрема речі та паливно-мастильні матеріали. Крім цього, всі їх дії зафіксовані камерами відеоспостереження.
Дії паліїв кваліфіковані за ч. 2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України. Затриманим повідомлено про підозру. Їм загрожує до 10 років ув’язнення.
Раніше “Особи” також сповіщали: Біля Дніпра чоловік підпалив авто знайомого через образу.
























