Новини

На Дніпропетровщині затримали трьох підозрюваних у підпалах поштових відділень та адміністративної будівлі

Троє жителів Дніпра віком 22, 26 та 28 років робили підпали за вказівками російських кураторів із спецслужб. Їм фігуранти пересилали фотозвіти та  відеофіксацію з наслідками заподіяної шкоди.

358Переглядів

Фігуранти причетні принаймні до трьох фактів умисного пошкодження майна, скоєних впродовж грудня та січня. Для звітування перед замовниками фігуранти здійснювали відеофіксацію локацій та наслідків заподіяної шкоди.

Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.

В рамках досудового розслідування поліцейські оглянули місця злочинів, вилучили речові докази, а також відпрацювали відео з камер відеоспостереження та опрацювали всю наявну інформацію. Паліїв затримали після скоєння чергового злочину – підпалу адмінбудівлі у Синельниківському районі.

В ході відпрацювання території  оперативники кримінальної поліції зупинили автомобіль з підозрюваними на виїзді із селища, коли фігуранти намагалися втекти з місця злочину. Ними виявилися троє жителів Дніпра віком 22, 26 та 28 років.

Чоловіків затримали. У них вилучили речові докази, зокрема речі та паливно-мастильні матеріали. Крім цього, всі їх дії зафіксовані камерами відеоспостереження.

Дії паліїв кваліфіковані за ч. 2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України. Затриманим повідомлено про підозру. Їм загрожує до 10 років ув’язнення.

Раніше “Особи” також сповіщали: Біля Дніпра чоловік підпалив авто знайомого через образу.

Залишити відповідь