Через аварію на одній із підстанцій у підземних виробках шахти одного з гірничодобувних підприємств регіону на глибині понад 1300 метрів опинилися заблокованими 135 шахтарів.
Завдяки спільній роботі гірничорятувальників, фахівців підприємства та інших підрозділів ДСНС аварію вдалося ліквідувати. Про це повідомили в ДСНС Дніпропетровської області.
Рятувальну операцію завершили вчора вночі, 22 січня. Всі 135 шахтарів повернулися додому цілими та неушкодженими.
“Порятунок шахтарів вимагав застосування складної технології створення штучного навантаження шахтної кліті, яка дозволила безпечно підняти людей на поверхню”, – повідомили в ДСНС.
Раніше “Особи” також писали: “У Кривому Розі чоловік побив 77-річну містянку посеред вулиці”.
























