Вибухонебезпечний предмет помітили перехожі на одній з вулиць Новокодацького району. На місце викликали поліцію.
Правоохоронці встановили, що це була граната. Її відвезли в спеціальне місце. Там вибухотехніки знешкодили пристрій.
Про це повідомили в патрульній поліції Дніпропетровської області.
Там нагадали правила щодо поводження з невідомими предметами:
- зателефонуйте до поліції;
- попередьте людей навколо та позначте або обгородіть місце знахідки;
- відійдіть на безпечну відстань і дочекайтеся прибуття вибухотехніків або рятувальників.
- не можна курити поблизу;
- не можна торкатися предмету;
- не можна самостійно намагатися знешкодити гранату.
Раніше “Особи” також писали: “Мешканець Дніпропетровщини у поїзді Київ-Хелм віз пакунок канабісу”.



















