Військовослужбовці Волинського прикордонного загону припинили спробу переміщення через українсько-польський кордон наркотичної речовини.
Про це повідомляє “Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон”.
Вранці 12 лютого під час оформлення потягу «Київ-Хелм» на багаж одного з пасажирів спрацював службовий собака прикордонників.
Оглянувши валізу 30-річного мешканця Дніпропетровської області, інспектори виявили пакет з речовиною рослинного походження, ймовірно, канабісом.
Про знахідку охоронці кордону повідомили співробітників поліції. Речовину в чоловіка вилучили та направили на експертизу.
Яким дивом 30-річний чоловік мав змогу поїздом перетинати державний кордон – чомусь не повідомляється. Але те, що хлопець прихопив з собою пакунок маріхуани, свідчить, що почувався він впевнено.
Раніше “Особи” також сповіщали: Плив через Дністер. Прикордонники затримали жителя Кривого Рогу, який намагався дістатися Молдови.





















