Новини

Мешканець Дніпропетровщини у поїзді Київ-Хелм віз пакунок канабісу

У прикордонному пункті пропуску «Ягодині» прикордонники виявили наркотики у 30-річного мешканця Дніпропетровської області.

230Переглядів

Військовослужбовці Волинського прикордонного загону припинили спробу переміщення через українсько-польський кордон наркотичної речовини.

Про це повідомляє “Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон”.

Вранці 12 лютого під час оформлення потягу «Київ-Хелм» на багаж одного з пасажирів спрацював службовий собака прикордонників.

Оглянувши валізу 30-річного мешканця Дніпропетровської області, інспектори виявили пакет з речовиною рослинного походження, ймовірно, канабісом.

Про знахідку охоронці кордону повідомили співробітників поліції. Речовину в чоловіка вилучили та направили на експертизу.

Яким дивом 30-річний чоловік мав змогу поїздом перетинати державний кордон – чомусь не повідомляється.  Але те, що хлопець прихопив з собою пакунок маріхуани, свідчить, що почувався він впевнено.

Раніше “Особи” також сповіщали: Плив через Дністер. Прикордонники затримали жителя Кривого Рогу, який намагався дістатися Молдови.

Залишити відповідь