Новини

На Дніпропетровщині перейменували 2 залізничні станції: нові назви

У Дніпропетровській області дві залізничні станції називаються по-новому.

433Переглядів

Станція Новомосковськ-Дніпровський отримала назву Самар-Дніпровський, а Іларіонове – Яворницьке.

Про це повідомили в Придніпровській залізниці.

Залізничні станції перейменовано Постановою Кабінету Міністрів України «Про перейменування деяких географічних об’єктів» від 17.01.2025 № 49 на підставі Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії».

Нагадаємо, що у рамках деколонізації минулого року місто Новомосковськ на Дніпропетровщині перейменовано на Самар, а селище Іларіонове – на Яворницький.

Раніше “Особи” також писали: “Росія здійснила чергову масовану атаку по газовій інфраструктурі України”.

Залишити відповідь