Введення в експлуатацію житла в Україні за підсумками 2024 року зросло на 21% порівняно з 2023 роком.
Про це повідомляє “Економічна правда”, посилаючись на Держстат.
Згідно з повідомленням, 51% загального обсягу житла введено в одноквартирних будинках, 49% – у будинках із двома і більше квартирами, 0,02% – у будинках для колективного проживання.
За підсумками 2024 року найбільше житла введено в Київській області (19,9% від загального обсягу), що на 17,9% більше порівняно з 2023 роком.
У Києві минулого року було введено в експлуатацію 1,4 млн кв м житла (14,5%), що на 36,1% перевищує результат 2023 року.
Львівська область – 10,9%, результат якої перевищив показник попереднього року.
За кількістю введених за 2024 рік квартир лідирує Київ з 22 тис квартир та Київська область – 21,1 тис. Далі йде Львівська область – 12,6 тисяч квартир, Вінницька – 8 тисяч, Одеська – 7,9 тис, Івано-Франківська – 7,7 тисяч, Волинська – 5 тис. квартир.
Дніпропетровщина суттєво відстала від регіонів-лідерів за кількістю нового житла. Кількість зданих квартир у Дніпропетровській області – 3464. У той же час за житловою площею нових будівель Дніпропетровщина лише у 2 рази відстає від Вінницької та Івано-Франківської областей. Що може свідчити про те, що на Дніпропетровщині будують більше елітного, дорогого житла.
Раніше “Особи” також інформували: Роботи йдуть під обстрілами: у Дніпропетровській області завершують будівництво фортифікацій.




















