13-го березня поліцейські Криворізького районного управління поліції задокументували факт незаконної вирубки лісу.
Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.
Не маючи дозвільних документів, 42-річний чоловік спилив дерева, завдавши шкоди навколишньому природному середовищу майже на 150 тисяч гривень.
На місці події правоохоронці вилучили порубані дерева дуба, бензомоторну пилку й інші речові докази.
19 березня слідчі повідомили фігуранту про підозру за ч.1 ст.246 (незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу) Кримінального кодексу України.
Нагадаємо, що у лісництвах Дніпропетровщини відкрили три рекреаційні пункти.
Раніше “Особи” також сповіщали: У Дніпрі зникли три озера: що кажуть екологи.



















