Як встановило розслідування, щоб відслідкувати рух потягів ЗСУ у напрямку фронту, зловмисниця обладнала «відеопастку» навпроти залізничної колії. Для цього розмістила на дереві муляж шпаківні, в якій заховала камеру з додатковим акумулятором.
Про це повідомляє СБУ.
За допомогою замаскованого гаджета російські спецслужбісти могли в режимі реального часу відстежувати кількість та вантажі військових ешелонів.
Так жінка коригувала ракетно-дронові удари рашистів по Дніпру.
Співробітники СБУ викрили агентку, задокументували її злочини і затримали за місцем проживання. Одночасно Служба безпеки провела комплексні заходи для убезпечення маршрутів Сил оборони.
Агенткою виявилася мешканка Дніпра.
“За даними слідства, затриманою виявилася 46-річна мешканка Дніпра, яка шукала «легкий заробіток» на Телеграм-каналах. Окрім шпигування за ешелонами ЗСУ, агентка об’їжджала місцевість, де намагалася виявити і передати окупантам координати мобільних вогневих груп ППО, що обороняють прифронтове місто”, – повідомили в СБУ.
Під час обшуків у неї вилучили відеокамеру з флешносіями, мобільний телефон та сім-картку із доказами злочинів.
Слідчі Служби безпеки повідомили затриманій про підозру за ч. 2 ст. 111 КК України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану). Зловмисниця перебуває під вартою. Їй загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.
Раніше “Особи” також писали: “Росіяни вдарили балістичною ракетою по Дніпру, загинув чоловік”.






















