Новини

У закладах освіти Павлоградщини продовжують облаштовувати укриття

Перевірка на відповідність державним медико-санітарним нормативам та правилами офлайн-навчання у захищених приміщеннях.

421Переглядів

Учасники освітнього процесу мають бути забезпечені умовами для перебування в укритті тривалий час, для чого повинні бути налагоджені логістика з організації харчування, питного режиму, забезпечення технічною водою та засобами гігієни, організація належного медичного обслуговування тощо.

З метою перевірки оснащення цих споруд у ліцеї № 1 Павлоградської міської ради та ліцеї № 5 Тернівської міської ради в закладах побувала начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Павлоградського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області Марина Кролевецька.

Про це повідомили на сайті ГУ Держпродспоживслужби на Дніпропетровщині.

«Повітряні тривоги лунають щодня, а загроза атак з повітря залишається навіть за сотні кілометрів від лінії фронту. Попри це мільйони дітей щодня йдуть на навчання, а освітні заклади роблять усе, щоб організувати його офлайн та відійти від онлайн уроків», – йдеться в інформації.

Як у ліцеї № 1 Павлоградської міськради, так і у ліцеї № 5 Тернівської міськради облаштовані розраховані майже на 500 осіб сучасні найпростіші укриття з ремонтом, санвузлами, класними кімнатами, медичними кабінетами, оснащені сучасною вентиляційною системою.

«Заклади розпочинають свою роботу за очною формою навчання за окремим розкладом і, у разі оголошення повітряної тривоги, учні та викладачі мають змогу продовжувати навчання у безпечному місці», – йдеться у повідомленні.

В Держпродспоживслужбі нагадують, що забезпечення безпечних для людини умов праці та виконання вимог санітарного законодавства, зокрема щодо виробничих процесів і технологічного устаткування, організації робочих місць, режиму праці тощо, є обов’язковим також і для суб’єктів господарювання.

Раніше «Особи» повідомили:

Залишити відповідь