Прокурори встановили, що у 2005 році Криворізька районна державна адміністрація в порушення вимог законодавства незаконно передала ставок в оренду фізичній особі.
Про це повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура.
Діючи на захист інтересів держави, прокуратура звернулася до суду з позовом, який задоволено в повному обсязі.

Наразі судове рішення виконано, земельну ділянку повернуто територіальній громаді.
Раніше “Особи” також сповіщали: Прокуратура Дніпра повернула у держвласність спортзал університету вартістю понад 15 млн грн.



















