Новини

Дніпропетровщина отримала понад 21 млн грн на компенсації за розміщення ВПО

З держбюджету виділили 21 млн грн на компенсації за розміщення ВПО на Дніпропетровщині.

587Переглядів

Дніпропетровщина отримала 21,7 млн грн з держбюджету на компенсації за розміщення ВПО. Це кошти для тих, хто у своїх закладах, установах чи на підприємствах безоплатно дав прихисток людям, які були змушені тікати від війни.

Про це повідомив голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук.

У межах постанови Кабміну №616 59 закладів області, які у січні-квітні 2025 року розміщували переселенців, отримали компенсацію – на оплату “комуналки”.

З липня 2025 року заявки на подальші компенсації подаються через електронний кабінет Пенсійного фонду.

Раніше “Особи” також писали: “Надзвичайники Дніпра отримали від Гельсінкі 3 спецавтівки”.

Залишити відповідь