Новини

Тенісистка з Дніпра стала чемпіонкою у фіналі парного розряду в Німеччині

Тенісистка з Дніпра Надія Кіченок стала чемпіонкою у парному розряді на турнірі, що проходив у Німеччині.

412Переглядів

У фіналі турніру WTA 250 у Гамбурзі Надія Кіченок і Макото Ніномія з Японії перемогли Анну Бондар з Угорщини та Аранчу Рус з Нідерландів із рахунком 6:4, 3:6, 11-9.

Про це повідомили у Відділенні НОК Дніпропетровської області.

Надія та Макото вперше грали в парі разом. Загалом для дніпрянки цей парний трофей став десятим на рівні туру.

“Надія стала чемпіонкою у свій день народження, який вони відзначають в один день з сестрою-близнючкою Людмилою, також тенісисткою. Загалом для Надії цей парний трофей став десятим на рівні Туру”, – повідомили у Відділенні НОК Дніпропетровської області.

Раніше “Особи” також писали: “У Кам’янському пройшли Всеукраїнські спортивні ветеранські змагання”.

Залишити відповідь