У фіналі турніру WTA 250 у Гамбурзі Надія Кіченок і Макото Ніномія з Японії перемогли Анну Бондар з Угорщини та Аранчу Рус з Нідерландів із рахунком 6:4, 3:6, 11-9.
Про це повідомили у Відділенні НОК Дніпропетровської області.
Надія та Макото вперше грали в парі разом. Загалом для дніпрянки цей парний трофей став десятим на рівні туру.
“Надія стала чемпіонкою у свій день народження, який вони відзначають в один день з сестрою-близнючкою Людмилою, також тенісисткою. Загалом для Надії цей парний трофей став десятим на рівні Туру”, – повідомили у Відділенні НОК Дніпропетровської області.
Раніше “Особи” також писали: “У Кам’янському пройшли Всеукраїнські спортивні ветеранські змагання”.



















