Вчора, 23 липня, відбувся 9 етап обміну полоненими. Україна повернула важкохворих й тяжкопоранених захисників. Вони захищали Україну на різних напрямках фронту. Серед звільнених 10 мешканців Дніпропетровщини.
Про це повідомив голова ДніпроОВА Сергій Лисак.
“Раді вітати на Батьківщині! Україна чекала. Дніпропетровщина чекала. І ось тепер зустрічаємо своїх. Ще 10 оборонців з області звільнені з ворожого полону. Серед них тяжкохворі і важкопоранені. Але тепер воїни на рідній землі. Вони пройшли тортури й неволю. Попри все трималися. І, зрештою, повернулися додому. Дякую Президенту та його команді, партнерам. Усім, хто доклав зусиль задля цього обміну. А ще родинам – за непохитну віру побачити найдорожчих”, – йдеться у повідомленні.
Раніше “Особи” також писали: “Дніпропетровська ОВА підписала меморандум з організаціями, які допомагають дітям”.



















