Вчора, 23 липня, у Дніпрі о 20:00 мешканці знову вийшли на мітинг проти закону №12414, який обмежує повноваження НАБУ та САП. Спочатку до протесту долучилися понад 200 людей. Станом на 21:00 кількість людей на мітингу зросла до понад 500.
Про це повідомляє “Суспільне” з місця події.
До протесту вдруге долучилась керівниця медичної служби Ульф окремого 108 батальйону Вовки Да Вінчі Аліна Михайлова. Вона розповідає, що після підписання закону президентом вимоги протестувальників дещо змінились.
“Вчора це було просто вето, сьогодні це вже подання до Конституаційного суду, це виключення з цих законів підпорядкування НАБУ і САП Генпрокурору. Це запит на справедливість. Я сподіваюсь вже після сьогоднішніх мітингів, вони бачите сьогодні більші, ніж були вчора, і можливо депутати зберуться не наступному тижні, а завтра. Подивимось сьогодні, чи буде якась реакція”, — каже вона.
Військовий Олександр розповідає, прийшов підтримати громадян, які протестують проти ухваленого закону.
“Я не вірю, що воно в такій вертикалі буде працювати, і хочу, поки маю можливість, показати теж суспільству, що Збройні сили також не підтримують це закручування гайок. І по суті знекровлення цих органів. Громадянське суспільство зараз бореться з тим, що відбувається в законодавчому полі, тому що це те, що нам створить проблеми в майбутньому”, — каже він.
Після 21:00 мітинг завершився вшануванням памʼяті загиблих у російсько-українській війні.
Раніше “Особи” також писали: “Дніпряни нарікають на роботу онлайн-платформ “Укрзалізниці”, а в касах черги ще до їх відкриття”.
























