Новини

Ще 10 мешканців Дніпропетровської області повернулися з полону

З російського полону звільнили 10 мешканців Дніпропетровської області.

343Переглядів

Вчора, 23 липня, відбувся 9 етап обміну полоненими. Україна повернула важкохворих й тяжкопоранених захисників. Вони захищали Україну на різних напрямках фронту. Серед звільнених 10 мешканців Дніпропетровщини.

Про це повідомив голова ДніпроОВА Сергій Лисак.

“Раді вітати на Батьківщині! Україна чекала. Дніпропетровщина чекала. І ось тепер зустрічаємо своїх. Ще 10 оборонців з області звільнені з ворожого полону. Серед них тяжкохворі і важкопоранені. Але тепер воїни на рідній землі. Вони пройшли тортури й неволю. Попри все трималися. І, зрештою, повернулися додому. Дякую Президенту та його команді, партнерам. Усім, хто доклав зусиль задля цього обміну. А ще родинам – за непохитну віру побачити найдорожчих”, – йдеться у повідомленні.

Раніше “Особи” також писали: “Дніпропетровська ОВА підписала меморандум з організаціями, які допомагають дітям”.

Залишити відповідь